Globėjai
Rėmejai

Užmerkite akis. 
Metas išgirsti gaudžiantį fotonų srautą, kuris atsirita ir sudūžta krante kaip neatpažintų planetų vandenų banga.

Gyvename regimojoje šviesoje: mums nelemta matyti infraraudonaisiais spinduliais, pulsuoti mikrobangomis, regėti per ultravioletinius akinius. Bet čia ir dabar, yra ta reta akimirka, kurioje galite atsiriboti ir vedžioti savo šunis šviesos parke, išsilaisvinę maudytis garso jūroje, pamynę visas realybės taisykles gyventi įspūdžiu. Čia ir dabar, užklydote į tarptautinę meno laboratoriją „Insanitus" – užfiksavote įspūdingą kometos skrydį, kuris suteiks galimybę pažinti save ir aplinką kitoje šviesoje.

„Insanitus" atveria įslaptintas laboratorijos duris ir pristato gluminančius meno eksperimentus: instaliacijų labirintai, interaktyvus miesto kinas, tarpdisciplininiai performansai privers patikrinti savo fizinius pojūčius ir mentalines galimybes.
Šios rezidencijos mokslininkai - audio, video, performanso menų atlikėjai, meno projektų organizatoriai ir idėjininkai, nepaliaujamai varijuojantys audiovizualiomis meno formomis, siekiantys atrasti naują skambesį, įtvirtinti dar nepažintus meno regėjimo ir supratimo būdus.

Jei fizikos dėsniai byloja, kad šviesa turi sukamąją jėgą, tai visa, kas neigia gravitacijo dėsnius, užsuks į „Insanitus".

ŠVIESK!