Globėjai
Rėmejai

Daniel Brandt, Jan Brauer ir Paul Frick - berlyniečiai, kurie nuneša prieš tai buvusias muzikines patirtis. Ju trio susiformavo daugiau nei 20 grupių, kuriose jie iki „Brandt Brauer Frick“ grojo, sąskaita. Dabartinė vyrų studija yra įsikūrusi madingame Neukölln rajone Berlyne. Ten jie ir dirba, ir ilsisi. Ta vieta yra užkimšta klasikiniais instrumentais ir modernia skaitmenine įranga.

Tiems, kas žino, jog „Brandt Brauer Frick“ ištrynė ribas tarp elektronikos ir klasikinės muzikos, turbūt nenuostabu, kodėl jų studijoje galima rasti naujausios ir įdomiausios skaitmenos.Juos mėgsta ir gerbia begalė populiarių ir įdomių vokalistų - nuo Jamie Lidell iki Nina Kravitz - kurie taip pat dalinasi savo balsais naujausiuose „Brandt Brauer Frick“ įrašuose.

Ar negalvojote, kad būti didžėjais būtų lengviau?

Brauer: Buvo laikas, kai klausėme savęs ar nevertėtų grįžti už DJ pultų, bet tada pamatėme Matthew Herbert su jo Big Bandu ir supratome, kad yra daugiau žmonių, bandančių sujungti klasikinę ir elektroninę muziką. Tiesa, DJ superžvaigždės, pasirodančios su simfoniniais orkestrais - akivaizdus nesusipratimas, kuris tiesiogiai įpareigoja mus savo darbą atlikti geriau.

Kaip parinkote dainininkus savo albumui? Ar jie iš jūsų draugų rato ar tai žmonės, su kuriais jau ilgai svajojote dirbti?

Frick: Jamie Lidell buvo mūsų svajonių sąraše daug metų. Nina Kravitz pažinojome jau seniai, esame kartu dirbę. Kiti vokalistai atsirado spontaniškai. Kai kurios idėjos kilo pamačius juos per „YouTube“.

Kas buvote iki susiburiant į Brandt Brauer Frick?

Frick: Aš 8 metus studijavau klasikinę kompoziciją konservatorijoje. Kai man buvo aštuoneri, mano pirmoji ir didžioji muzikos meilė buvo Mocartas. Nežinau kodėl, mane tiesiog labai vežė. Tėvai turėjo visas jo plokšteles, o dėdė padovanojo kasetę apie Mozarto gyvenimą. Buvau taip nuoširdžiai įsijautęs į jo muziką, kad atsimenu labai išsigandau suvokęs, kad niekada negalėsiu su juo susitikti.

 Brauer: Aš studijavau medijų dizainą, o dabar dirbu su garso dizainu, kartais dar pabūnu garso inžinieriumi, garsistu ir panašiai. Kaip ir Paulas, nuo penkiolikos grojau įvairiose grupėse.

 

Bilietus platina TICKETPRO.LT