Globėjai
Rėmejai

Hans Kotter – vizualiojo meno atstovas iš Vokietijos. 1993 – 1999 m. mokėsi žymiojoje Niujorko meno mokykloje „Meno studentų lyga“, o 2003 m. baigė studijas medijų ir dizaino akademijoje Miunchene. Šiuo metu – Nacionalinės Štutgarto menų ir dizaino akademijos dėstytojas. Nuo 1992 m. aktyviai dalyvauja parodose. Menininkas surengė ne vieną personalinę parodą bei dalyvavo daugybėje grupinių parodų Niujorke, Londone, Vienoje, Berlyne, Tokijuje ir kitur.

Hans Kotter

Pagrindinė Hans Kotter kūrybos tema – šviesa. Nuolat eksperimentuojant, menininkui pavyksta atrasti vis naujas jos savybes ir sukurti netikėtus efektus. Šiam tikslui kūrėjas pasitelkia įvairiausias technikas, medžiagas ir skirtingus pateikimo būdus.

Meno laboratorijoje „Insanitus“ esksponuojama Hans Kotter instaliacija „Colour Code “ pratęsia jau ne vienerius metus menininko plėtojamą fotografinių atvaizdų šviesdėžėse ciklą.  Specifiniu spalvotosios analoginės fotografijos būdu apdoroti vaizdai svyruoja tarp abstrakcijos ir materialumo, natūralumo ir dirbtinumo,  techninio išbaigtumo ir tapybiškumo.  Tyrinėjant šiuos atvaizdus natūraliai kyla klausimas, kiek visa tai tikra, o kiek – technologiškai sukonstruota.

http://www.hans-kotter.com