Globėjai
Rėmejai

Candas Sisman - animacijos ir multimedijų dizaino kūrėjas iš Turkijos. 2003 – 2009 m. studijavo animaciją Eskišechiro miesto Anadolu universitete, šiuo metu gyvena ir dirba Stambule. Jau pirmaisiais studijų metais pradėjo aktyviai dalyvauti įvairaus formato renginiuose, darbus eksponavo daugybėje tarptautinių parodų ir festivalių. Paskutinis reikšmingas menininko pasiekimas – dalyvavimas šių metų Venecijos Architektūros bienalėje.


Candas
Savo kūryboje Candas Sisman meistriškai derina kompiuterinės animacijos, grafinio dizaino bei audiovizualinio meno elementus. Aukštos grafinės raiškos ir dažniausiai didelio formato darbais menininkas siekia ištrinti ribą tarp fizinės ir skaitmeninės/virtualios erdvės.

Meno laboratorijoje „Insanitus“ Candas Sisman dalyvauja jau antrą kartą - praeitais metais žiūrovams buvo pristatytas jo kūrinys „Flux“, o šiemet eksponuojama menininko audiovizualinė instaliacija „Knitt“, sukurta pagal specialų „Stambulas – Europos kultūros sostinė 2010” užsakymą. Šiame darbe, pasitelkdamas kompiuterinės animacijos technologijas, Candas Sisman konstruoja vizualų naratyvą, kuriame persipina organinės ir fiktyvios  formos, naudojami gamtos mokslų ir inžinerijos motyvai. Skaitmeninę vaizdo projekciją papildo menininko kurtas garso takelis, sustiprinantis instaliacijos poveikį žiūrovui.

http://www.csismn.com