Globėjai
Rėmejai

Rodrigo Guzmán Cázares – audiovizualinio meno kūrėjas iš Meksikos, dar žinomas kaip Abduct. Menininkas specializuojasi duomenų vizualizacijos, dvimačio ir 3D grafinio dizaino, garso meno srityse. Pasitelkdamas naujausias skaitmenines technologijas, pažangias garso bei vaizdo programines įrangas, Rodrigo Guzmán Cázares kuria paveikius audiovizualinius performansus, interaktyvias instaliacijas ir kitus skaitmeninės prigimties kūrinius.

Eksperimentinio audiovizualinio meno scenoje gerai žinomą menininką įkvepia gatvės menas ir skaitmeninių technologijų estetika. Jo darbai perteikia modernaus gyvenimo pulsą, atveria naujas laiko patyrimo galimybes.

Meno laboratorijoje „Insanitus“ Rodrigo Guzmán Cázares atliks audiovizualinį performansą „Ab/Dx“. Pasirodymo metu žiūrovų ausis pasieks IDM, glitch, techno ir noise elektroninės muzikos stilių lydinys, kurį papildys skaitmeninės vaizdo projekcijos. Šioje apgalvotai ir kruopščiai kurtoje audiovizualinėje kompozicijoje visi elementai jungsis į darnią ir ritmišką visumą, vaizdas ir garsas papildys vienas kitą jausmingame dialoge. 

„Insanitus“ lankytojai taip pat galės išvysti Rodrigo Guzmán Cázares instaliaciją „Shuffle Room“, sukurtą bendradarbiaujant su Saso Puckovski ir Eduardo H.Obieta, bei sudalyvauti menininko organizuojamoje atviroje paskaitoje/diskusijoje. 

http://ww.abducto.tumblr.com